Jesteś tutaj: Start / Zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Tomasz Kalita

Artykuły

20 lipca 2020

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania dotyczącego udzielenia zamówienia publicznego prowadzonego w zaproszeniu do złożenia oferty dotyczącej wykonania zadania pn.: "Remont pomieszczeń wraz ze zmianą sposobu użytkowania w istniejącym piętrowym budynku mieszczącym się w Skaryszewie przy ul. Targowej 14 na potrzeby powstania Klubu „Senior+”. Działając na podstawie art. 93 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz. 1843 z późn. zm.) Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania. 

Ireneusz Jaworski
29 czerwca 2020

Zaproszenie do złożenia oferty

Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie zwraca się z zaproszeniem do złożenia ofety dotyczącej wykonania zadanie pn.: "Remont pomieszczeń wraz ze zmianą sposobu użytkowania w istniejącym piętrowym budynku mieszczącym się w Skaryszewie przy ul. Targowej 14 na potrzeby powstania Klubu „Senior+”.

Ireneusz Jaworski
Czytaj więcej o: Zaproszenie do złożenia oferty
6 kwietnia 2020

Zaproszenie do złożenia oferty na obsługę bankową OPS

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa bankowa budżetu Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie

Ireneusz Jaworski
Czytaj więcej o: Zaproszenie do złożenia oferty na obsługę bankową OPS
27 czerwca 2018

Zaproszenie do składania ofert - Dostawa i montaż klimatyzacji

Dostawa i montaż klimatyzacji w pomieszczeniach Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie mieszczących się w budynku Urzędu Miasta i Gminy Skaryszew

Czytaj więcej o: Zaproszenie do składania ofert - Dostawa i montaż klimatyzacji
31 marca 2017

Zaproszenie do złożenia oferty.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społeczne w Skaryszewie zaprasza do złożenia oferty na zakup 3 komputerów przenosnych (laptop) i drukarki.

Czytaj więcej o: Zaproszenie do złożenia oferty.
31 marca 2017

Zaproszenie do złożenia oferty.

Zapprosznie do zlożenia oferty na zakup usługi wykonania mebli biurowych dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie.

Czytaj więcej o: Zaproszenie do złożenia oferty.
30 listopada 2016

Informacja o wyniku zamówienia publicznego

Informacja o wyniku zamówienia publicznego dotyczącego zakupu i dostawy fabrycznie nowych 4 zestawów komputerowych z monitorem i klawiaturą wraz z oprogramowaniem dla Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie

Czytaj więcej o: Informacja o wyniku zamówienia publicznego
10 listopada 2016

Zaproszenie do złożenia oferty.

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych 4 zestawów komputerowych z monitorem i klawiaturą wraz z oprogramowaniem do siedziby Zamawiającego.