Jesteś tutaj: Start / Projekt POKL

Projekt POKL

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Tomasz Kalita

Artykuły

2 lipca 2015

Projekt systemowy Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie pn. „Dać Szansę” 2010 rok

W okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2010 roku Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skaryszewie realizuje po raz drugi projekt Pt: „ Dać Szansę”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL Priorytet VII, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej oraz ze środków własnych Gminy Skaryszew.

Tomasz Kalita
Czytaj więcej o: Projekt systemowy Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie pn. „Dać Szansę” 2010 rok
2 lipca 2015

Projekt systemowy Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie pn. „Dać Szansę” II edycja

W okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2009 roku w imieniu Gminy Skaryszew Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skaryszewie realizuje po raz drugi projekt Pt: „ DAĆ SZANSĘ”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL Priorytet VII, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej oraz ze środków własnych Gminy Skaryszew.

Tomasz Kalita
Czytaj więcej o: Projekt systemowy Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie pn. „Dać Szansę” II edycja
2 lipca 2015

Projekt systemowy Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie pn. „Dać Szansę” 2008 rok

W okresie od 1 kwietnia do 31 grudnia 2008 roku w imieniu Gminy Skaryszew Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skaryszewie realizuje projekt Pt: „ DAĆ SZANSĘ”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL Priorytet VII, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej oraz ze środków własnych Gminy Skaryszew.

Tomasz Kalita
Czytaj więcej o: Projekt systemowy Ośrodka Pomocy Społecznej w Skaryszewie pn. „Dać Szansę” 2008 rok